DW Contacts & Phone & Dialer v2.7.2.2

no-img
آخرین اخبار دنیای تکنولوژی :
نرم افزار های موردنیاز
Required Apps
mobile

موسسه خیریه محک

جدیدترین اپ ها
Latest Apps

pardis-hosting
2.7.2.2
DW ContactsI
3 سال پیش
بازدید : 1,184
دیدگاه ها : 0 تا
نویسنده : Matin Gdz
موضوعات : نرم افزار
DW Contacts & Phone & Dialer v2.7.2.2Reviewed by matin on Oct 25Rating: 4.5 ولی اپلیکینیشی که امروز با نام DW Contacts & Phone & Dialer به شما معرفی خواهیم کرد ، راه های و امکانات بیشتری را برای گرفتن تماس

{ امتیاز بسیار بالای 4.6 از 5 در گوگل پلی }

{ ورژن PRO اپلیکیشن بصورت فول کرک }

شاید شما هم یکی از کسانی باشید که هنگامی که میخواهید به یک نفر زنگ بزنید یا به او SMS دهید ، مدتی را صرف پیدا کردن نام و شماره ی طرف مقابل می کنید . شاید بتوان یکی از ضعف های سیستم عامل اندروید را در قسمت Contacts آن دانست . قسمتی که یا باید بوسیله ی تایپ کردن نام طرف موردنظر آنرا پیدا کنید ویا از قسمت Favorites شماره هایی که بیش از همه با آنها در ارتباط بودید ، آنرا پیدا کنید . ولی اپلیکینیشی که امروز با نام DW Contacts & Phone & Dialer به شما معرفی خواهیم کرد ، راه های و امکانات بیشتری را برای گرفتن تماس و همچنین مدیریت حرفه ای مخاطبین به شما می دهد .

این برنامه این امکان را به کاربران خود می دهد تا با قرار دادن دوستان خود در گروه هایی خاص و جداگانه ، به سادگی همه ی شماره های موردنظر خود را در یک گروه داشته باشد . این امکان زمانی مهم می شود که شما مثلا می خواهید به همه ی همکاران خود یک پیام را SMS کنید . آنگاه بوسیله ی این ویژگی این اپ می توانید به گروه همکاران رفته و سپس با انتخاب همه ی آنها ، به سادگی یک متن را برای آنها ارسال کنید . این برنامه امکانات بسیار فراوانی دارد که به شما پیشنهاد می کنیم از آن استفاده کنید .

DW Contacts1 DW Contacts2

↓↓↓نرم افزار خرید فالوور ، لایک و ویو برای پستهای اینستاگرام با کمترین قیمتها↓↓↓

دانلود با لینک مستقیم

جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 2.7.2.2
حجم فایل : 7.8 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 2.1 یا بالاتر

pardis

دیدگاه ها
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
آخرین مطالب