Jungle Heat v1.8.3

no-img
آخرین اخبار دنیای تکنولوژی :
نرم افزار های موردنیاز
Required Apps
mobile

موسسه خیریه محک

جدیدترین اپ ها
Latest Apps

pardis-hosting
1.8.3
Jungle Heati
3 سال پیش
بازدید : 1,931
دیدگاه ها : 1 تا
نویسنده : Matin Gdz

{ یکی از پرطرفدارترین بازی های آنلاین اندروید با بیش از 10 میلیون کاربر }

{ سبکی کاملا همانند بازی Clash Of Clans }

بازی های آنلاین اندروید که این روز ها تقریبا دست همه دیده می شوند ، یکی از محبوب ترین دسته های بازی های اندرویدی هستند . بازی هایی که بیش از به جنگ میان قبیله ها و اتحاد ها می پردازند . یکی دیگر از بازی های آنلاین بسیار محبوب Jungle Heat ( گرمای جنگل ) نام دارد . این بازی سبکی کاملا مشابه به بازی  Clash Of Clans ( جنگ قبیله ها ) دارد و بدون تردید دوستداران آن بازی ، بازی Jungle Heat را نیز خواهند پسندید .

داستان این بازی بدین ترتیب می باشد که شما صاحب و فرمانده یک روستا هستید که در این روستا یا دهکده ی خود هرچیزی که برای پیشرفت نیاز دارید را دراختیار دارید . منابع و معادنی که در هر دهکده وجود دارد این اختیار و امکان را به فرمانده می دهد تا بتواند با خرج کردن آن منابع ، دهکده را پیشرفت دهد و به سطح های بالایی از بازی برسد . میلیون ها پلیر دیگر این بازی در سرتاسر جهان نیز همانند شما همین اختیارات و امکانات را دارند .

حال ، پس از مدتی از گذشت بازی ( چند روز از آغاز بازی ) شما باید خود را برای جنگ های بزرگ روزانه با دشمنان آماده کنید ؛ که اگر این کار را نکنید ، دشمنان و غارتگران ضمن حمله و وارد کردن خسارت به دهکده شما ، منابع موجود شما را نیز به غارت می برند . پس باید با استفاده از موانع دفاعی موجود در بازی ، برای افزایش مقاومت دهکده ی خود استفاده کنید تا ضمن جلوگیری از غارت شدن بوسیله ی دیگران ، آنها را در حمله هایشان شکست دهید و سطح خود را در بازی بالاتر ببرید و با ابهت بیشتری بازی را ادامه دهید !

Jungle Heat3 Jungle Heat4 Jungle Heat1 Jungle Heat2

↓↓↓نرم افزار خرید فالوور ، لایک و ویو برای پستهای اینستاگرام با کمترین قیمتها↓↓↓

دانلود با لینک مستقیم

جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 1.8.3
حجم فایل : 41 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 2.2 یا بالاتر

pardis

دیدگاه ها
Comments
  1. سبحان می‌گه:

    سلام خیلی خیلی ضحمت کشیدین ممنون فقد این جانگل هیتو جون من فارسیش کنید راحت بنویسیم ممنون

دیدگاه شما

ارسال نظر
آخرین مطالب