Instagram Plus v7.12.0 – اینستاگرام پلاس

no-img
آخرین اخبار دنیای تکنولوژی :
نرم افزار های موردنیاز
Required Apps
mobile

موسسه خیریه محک

جدیدترین اپ ها
Latest Apps

pardis-hosting
7.12.0
Instagram PlusI
2 سال پیش
بازدید : 1,517
دیدگاه ها : 0 تا
نویسنده : Matin Gdz
Instagram Plus v7.12.0 - اینستاگرام پلاسReviewed by Matin Gdz on Jan 21Rating: 4.0

Instagram Plus

پس از استقبال بی نظیر شما کاربران گرامی از نسخه ی پلاس اپلیکیشن هایی مانند WhatsApp Plus و Telegram Plus امروز و در این پست تصمیم به معرفی نرم افزار Instagram Plus را گرفته ایم . بدون تردید دلیل اصلی استقبال کاربران از نسخه ی پلاس اپلیکیشن ها این است که در ورژن پلاس ، بسیاری از محدودیت های آزاردهنده ی اپلیکیشن ها در نسخه ی عادی وجود ندارد .

Instagram هم از کمپانی هایی است که کم برای کاربران خود محدودیت نگذاشته است . یکی از بزرگترین و بدترین این محدودیت ها ، عدم امکان دانلود و ذخیره سازی ویدیو ها و عکس های اینستاگرام می باشد . این موضوع آنقدر برای اینستاگرام مهم بوده که نه تنها با اپلیکیشن های دانلود از اینستاگرام مقابله می کند ، بلکه حتی امکان Save As … کردن عکس ها و ویدیو ها را در نسخه ی تحت وب خود نیز فعال کرده و شما با کلیک راست کردن هم نمی توانید عکس ها را دانلود کنید !

ولی از آنجا که در دنیای بی پایان تکنولوژی برای هر محدودیتی راهی وجود دارد ، برای این مشکل هم راهی بسیار مناسب و آسان وجود دارد .

Instagram Plus نام اپلیکیشنی است که بصورت غیررسمی و بوسیله ی توسعه دهندگان اپلیکیشن های اندرویدی طراحی و ساخته شده است . در این برنامه شما افزون بر امکانات معمولی اینستاگرام ، این امکان را خواهید داشت که به سادگی و با یک ضربه فایل های موردنظر خود را از اینستاگرام دانلود و ذخیره کنید .

*** درصورتی که با ارور Application Not Installed روبرو شدید ، نسخه ی اصلی Instagram را از گوشی خود پاک کنید و سپس Instagram Plus را نصب کنید .***

Instagram Plus1 Instagram Plus2

↓↓↓نرم افزار خرید فالوور ، لایک و ویو برای پستهای اینستاگرام با کمترین قیمتها↓↓↓

دانلود با لینک مستقیم

جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 7.12.0
حجم فایل : 9 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 2.3 یا بالاتر

pardis

دیدگاه ها
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
آخرین مطالب