آموزش ساخت اپل آیدی – Apple ID

no-img
آخرین اخبار دنیای تکنولوژی :
نرم افزار های موردنیاز
Required Apps
mobile

موسسه خیریه محک

جدیدترین اپ ها
Latest Apps

pardis-hosting
Apple-IDI
2 سال پیش
بازدید : 565
دیدگاه ها : 0 تا
نویسنده : Matin Gdz
موضوعات : آموزش ها

Apple-id

امروز تصمیم گرفتیم تا آموزشی کامل و جامع در زمینه ی ساخت اپل آی دی برای کاربران تدارک ببینیم . در این آموزش تمامی موارد بصورت تصویری و متنی ، مرحله به مرحله توضیح داده شده اند تا تمامی کاربران بتوانند بدون هرگونه مشکلی برای خود بصورت رایگان اپل آی دی ( Apple ID ) بسازند . پس با ما همراه باشید .

1 – ابتدا نرم افزار iTunes را از لینک زیر دانلود کنید و بروی کامپیوتر خود نصب کنید . لطفا توجه کنید که بطور کلی بوسیله ی خود دستگاه های اپل هم می توان Apple ID ساخت ولی به دلیل مشکلات موجود ، کاربران ایرانی در قسمت Payment Type مرحله ی 8 این آموزش به مشکل برخواهند خورد . پس برای اطمینان از ساخت اپل آی دی حتما از کامپیوتر استفاده کنید .

دانلود  iTunes نسخه ی 32 بیتی ویندوز

دانلود  iTunes نسخه ی 64 بیتی ویندوز

2 – از یک نرم افزار تغییر IP استفاده کنید . توجه کنید که IP جدید حتما باید مربوط به کشور آمریکا باشد .

3 – نرم افزار iTunes را باز کنید . در قسمت سرچ ( بالا سمت راست ) عبارت Telegram را سرچ کنید . زمانی که نتایج نمایش داده شد ، برای گزینه ی Get کلیک کنید .

Apple-id1

4 – با صحنه ی زیر روبرو میشویم که بروی گزینه ی Creat New Apple ID کلیک میکنیم .

 Apple-id6

5 – در مرحله ی بعدی بروی گزینه ی Continue کلیک میکنیم .

Apple-id8

6 – در این مرحله تیک سمت چپ گزینه ی I have read and agree to these terms and conditions را تیک میزنیم و سپس بروی Agree کلیک میکنیم .

Apple-id9

7 – در این قسمت باید اطلاعات خود را به این ترتیب وارد کنیم .

Email : ایمیلی که از قبل ساخته اید و به آن دسترسی دارید . کد تایید ایمیل به همین ایمیل فرستاده می شود .

Password : پسوردی برای اپل آی دی خود انتخاب کنید که بیش از 8 کاراکتر باشد ، هم عدد در آن باشد و هم حروف کوچک و بزرگ .

Verify Password : همان پسوردی که در قسمت بالا انتخاب کردید را دوباره تایپ کنید .

قسمت Security Info قسمت بسیار مهمی است . در این قسمت باید سوالاتی انتخاب کنید که جوابشان از یادتان نمیرود . از این جواب ها در آینده برای مسائل امنیتی اکانت شما ( بجز تغییر پسورد ) استفاده می شود . سوالات را انتخاب کنید و جواب موردنظرتان را روبروی آن بنویسید . توجه کنید که جواب شما باید بیش از 3 کاراکتر باشد تا پذیرفته شود .

Optional Rescue Mail : درصورتی که ایمیل دیگری دارید می توانید برای بهبود امنیت اپل آیدی خود آنرا نیز وارد کنید . وارد کردن این قسمت اختیاری است .

Enter Your date of birth : در این قسمت تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید .

سپس بروی گزینه ی Continue کلیک کنید .

Apple-id13

8 – مهم ترین مرحله ی کار این مرحله است . پس تمامی قسمت را به دقت و طبق آموزش وارد کنید .

Payment Type : بروی گزینه ی None کلیک کنید . درصورتی که این گزینه ی برای شما وجود ندارد ، مرحله ی 3 را انجام نداده اید . این مرحله را انجام دهید تا این گزینه ظاهر شود .

To redeem a code or gift certificate , enter it here : این گزینه را خالی بگذارید.

Billing Adress : ( بسیار مهم ، دقیقا مطبق مشخصات زیر وارد کنید )

Title : آقا : Mr – خانم : Ms

Name : اسم شما

Family : نام خانوادگی شما ( فامیل )

Street: 1 Infinite loop City: CUPERTINO

Province: CA – Califonia

Zipcode: 95014-2083

Tel: 031 1273714

سپس بروی گزینه ی Creat Apple ID کلیک کنید .

درصورتی که پس از کلیک بروی گزینه ، به صفحه ی بعدی منتقل نمی شوید و با ارور for assistance contact itunes support at www.apple.com/support/itunes/ww/ روبرو می شوید ، چند احتمال زیر وجود دارد :

1 – IP شما IP کشوری غیر از آمریکا است . برای حل این مشکل ، در نرم افزار تغییر IP به سرور کشور آمریکا متصل شوید .

2 – با IP که شما هم اکنون درحال ثبت نام با آن هستید ، تاکنون تعداد زیادی Apple ID ساخته شده است . برای حل این مشکل به سرور دیگری در آمریکا متصل شوید .

Apple-id10

9 – همانطور که مشاهده می کنید ساخت اپل آی دی موفقیت آمیز بوده و ایمیل تاییدی به ایمیل ما فرستاده شده است . وارد ایمیل خود شوید ، ایمیلی که از طرف Apple آمده است را باز کنید و بروی گزینه ی Verify کلیک کنید . در این مرحله پس از کلیک بروی Verify احتمالا در صفحه ای که باز می شود از شما Apple ID و پسورد آنرا می پرسد . ایمیل شما همان Apple ID شما و پسورد شما نیز همان پسوردی است که در مرحله ی 7 انتخاب کردید .

15

10 – هم اکنون Apple ID شما ساخته شده است و شما می توانید بروی تمامی iDevice های خود از آن استفاده کنید . برای تست آن نیز بدین ترتیب عمل کنید : وارد iTunes شوید ، از تب Account گزینه ی Sign in را انتخاب کنید . در صفحه ای که باز می شود مشخصات اپل آی دی از شما پرسیده می شود . آن ها را وارد کنید .

Apple-id5

Apple-id6

11 – مجددا مثل مرحله ی 3 کلمه ی Telegram را در قسمت سرچ iTunes وارد کنید و Enter را بزنید . زمانی که نتایج نمایش داده شد بروی گزینه ی Get کلیک کنید . مشاهده خواهید کرد که گزینه ی Get تبدیل به Downloading شده است و دانلود Telegram نیز آغاز شده است .

Apple-id11

Apple-id12

12 – برای ست کردن Apple ID بروی آیفون ، به Settings ، قسمت iTunes and App Store یا قسمت iCloud بروید و مشخصات اپل آیدی خود را وارد کنید .

Apple-ID15

لطفا تجربیات ، مشکلات و نظرات خود را درمورد این آموزش در قسمت دیدگاه ها ، پایین همین مطلب بیان کنید تا پاسخگوی شما باشیم .

↓↓↓نرم افزار خرید فالوور ، لایک و ویو برای پستهای اینستاگرام با کمترین قیمتها↓↓↓

دانلود با لینک مستقیم

pardis

دیدگاه ها
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
آخرین مطالب