آموزش استفاده از افکت های ربات تلگرامی AIPrismaBot

no-img
آخرین اخبار دنیای تکنولوژی :
نرم افزار های موردنیاز
Required Apps
mobile

موسسه خیریه محک

جدیدترین اپ ها
Latest Apps

pardis-hosting
%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c-aiprismabot3
1 سال پیش
بازدید : 1,227
دیدگاه ها : 0 تا
نویسنده : هادی ساور
موضوعات : آموزش ها

%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c-aiprismabot3

یکی از بهترین و جالبترین اپلیکیشن های گوش های موبایل، برنامه پرسیما ( Prisma ) است. اگر به خلق اثر های هنری دارید با ما همراه شوید. این اپلیکیشن می تواند عکس های ساده شما را به طرح های زیبا و جذاب مبدل کند. آنقدر این کار به صورت حرفه ای انجام می پذیرد که تشخیص آن که این نقاشی یا اثر کار دست یک نقاش هست یا نیست را دشوار می سازد. این برنامه را می توانید هم در گوشی های آیفون و هم اندروید استفاده کنید.

اما مشکلاتی هم وجود دارد که به آن اشاره می کنیم: اول اینکه اپلیکیشن پریسما در گوشی های ویندوز موبایل و یا در سیستم های کامپویتری قابل استفاده نیست و برای استفاده باید صاحب گوشه ی اندرویدی یا آیفون باشید. مورد بعدی را می توان به زمان طولانی بودن افکت دادن به عکس ها اشاره کرد. مخصوصا برای آی پی کشور ایران که این کار بعضا تا 2 الی 3 دقیقه هم به طول می انجامد. که البته در نسخه ی جدید Prisma سعی شده است که این نقص کمتر شود. مورد آخر هم به سرور های این اپلیکیشن بر میگردد که به صورت متوالی ممکن است ارور شلوغی سرور به کاربر نشان دهد. حال می خواهیم روشی را به شما عزیزان معرفی کنیم که تمامی این محدودت ها از پیش روی شما برداشته خواهد شد.

%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c-aiprismabot4

می خواهیم ربات تلگرام به نام AIPrismaBot معرفی کنیم که به اپلیکیشن Prisma متصل است و امکان استفاده از این برنامه را بدون آن که اپلیکیشنی نصب کنید، فراهم می کند. یعنی اینکه تمامی افراد اعم از آنهایی که حتی ویندوزموبایل، کامپیوتر داشتند هم می توانند به جرگه کسانی بپیوندند که که از این اپلیکیشن استفاده می کردند. “البته حتما باید برنامه تلگرام را نصب داشه باشند”. مشاهده می کنید که چقدر برنامه تلگرام و ربات های آن به کاربردی ترین برنامه های روزانه مبدل شده است. همچنین با استفاده از این ربات دیگر نگران ارور های پی در پی نخواهید بود. برای دسترسی به این ربات می توانید به آیدی AIPrismaBot@ در تلگرام پیام بفرستید و یا بر این لینک کلیک کنید تا وارد محیط برنامه مورد نظر شوید.

%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c-aiprismabot1

بعد از آنکه وارد ربات شدید و گزینه Start را لمس کردید، می توانید برای اینکه ربات لیستی ار افکت های موجود در اپلیکیشن را به شما نمایش دهد از دستور filters/ استفاده کنید. بعد از انجام این دستور در حالت عادی فقط سه افکت به شما نمایش داده می شود و در صورتی که بخواهید افکت بیشتری ببینید، باید گزینه ی More را لمس کنید تا افکت های دیگر بصورت سه تایی به نمایش درآیند. برای استفاده از هر افکت می توانید بر روی گزینه Use Filter لمس کنید، بعد از انتخاب افکت مورد نظر می توانید عکس دلخواه خود را ارسال کنید تا در عرض چند ثانیه خروجی مطلوبی به شما ارائه شود.

%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c-aiprismabot3

نکته: توجه کنید که سایز عکس یا عکس های ارسالی شما به طور اتوماتیک مربعی خواهد شد. لذا اگ می خواهید عکس عریض یا Wide را ارسال کنید، هنگام ارسال با ابزار Crop تلگرام سایز آن را مربعی کنید و سپس اقدام به ارسال به ربات کنید. اینکار جهت خراب نشدن عکس توسط برنامه AIPrismaBot است که عکس ها را برش نامناسب ندهد. در صورتی که قصد استفاده از افکت جدیدی دارید مجددا دستور filters/ را ارسال کنید تا به لیست افکت‌ها دسترسی پیدا کنید.

↓↓↓نرم افزار خرید فالوور ، لایک و ویو برای پستهای اینستاگرام با کمترین قیمتها↓↓↓

دانلود با لینک مستقیم

pardis

دیدگاه ها
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
آخرین مطالب