Amazing Flashlight v1.18

no-img
آخرین اخبار دنیای تکنولوژی :
نرم افزار های موردنیاز
Required Apps
mobile

موسسه خیریه محک

جدیدترین اپ ها
Latest Apps

pardis-hosting
1.18
Amazing FlashlightI
2 سال پیش
بازدید : 2,099
دیدگاه ها : 0 تا
نویسنده : Matin Gdz
Amazing Flashlight v1.18Reviewed by matin on Jul 27Rating: 4.0Amazing Flashlight v1.16 - تبدیل فلش به چراغشاید بتوان یکی از مشکلات گوشی های اندروید ( بجز HTC ) را نداشتن امکان تبدیل فلش دوربین و استفاده بجای چراغ قوه نام برد

Amazing Flashlight

شاید بتوان یکی از مشکلات گوشی های اندروید ( بجز HTC ) را نداشتن امکان  تبدیل فلش دوربین و استفاده بجای چراغ قوه  نام برد . البته این مشکل با یک نرم افزار مانند Amazing Flashlight  به آسانی قابل حل می باشد . بدین ترتیب بوسیله این اپلیکیشن می توانید به آسانی از فلش دوربین خود استفاده های فراوانی ببرید .

برای مثال ، این برنامه امکان خاموش و روشن شدن پشت سرهم فلش ( رقص نور ) را به شما می دهد . همچنین ، امکان روشن نگه داشتن فلش بدون نیاز به دوربین را به شما می دهد . به پیشنهاد سازنده ی نرم افزار ، ” به هیچ عنوان فلش روشن شده بوسیله این نرم افزار را ، در چشم خود یا دیگران نگیرید ” چراکه ممکن است آسیب وارد نماید . همچنین ، پیشنهاد میشود درصورت وجود منبع نور دیگر ، از منبعی دیگر استفاده شود . چراکه استفاده بیش از اندازه از فلش ، می تواند موجوب کاهش عمر باتری دستگاه شما می شود .

Amazing FlashlightAmazing Flashlight

↓↓↓نرم افزار خرید فالوور ، لایک و ویو برای پستهای اینستاگرام با کمترین قیمتها↓↓↓

دانلود با لینک مستقیم

جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 1.18
حجم فایل : 3.8 مگابایت
اندروید مورد نیاز : 2.2 یا بالاتر

pardis

دیدگاه ها
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
آخرین مطالب